Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
részletek »

Orvosi műhiba fórum előzmények - Dr. Petrássy Miklós ügyvéd, szakorvos [72134]

Írd le véleményed, tapasztalataid a(z) Orvosi műhiba fórumon. Kérdezz bátran másoktól! Kellemes fórumozást kívánunk!

Fórum

Itt vagy: orvosi-muhiba.tlap.hu » Orvosi műhiba fórum » Előzmények
Keresett kifejezés
Keresés
Dr. Petrássy Miklós ügyvéd, szakorvos - Előzmények2014.09.23. 19:28 | Válaszolok | #72134
Dr. Petrássy Miklós ügyvéd, szakorvos

Tisztelt Zorger Zsuzsanna Asszony !

Lenti leírásából arra lehet következtetni, hogy az iü-i orvosszakértői vélemény Önre nézve kedvezőtlen, azaz nem támasztja alá a kereseti követelést, ill. már a szakvélemény kiegészítése is megtörtént, mely szintén nem hozott kedvező változást. A per ilyen előrehaladott szakaszában én sajnos már nem vállalkozom arra, hogy megkíséreljem megfordítani a per állását.
Budapest, 2014. szeptember 23.

Üdvözlettel: dr. Petrássy MIklós ügyvéd, szakorvos

Zorger Zsuzsanna2014.09.20. 19:22 | Válaszolok | #72104
Zorger Zsuzsanna

Tisztelt Ügyvéd Úr! Szeretném Önnel felvenni a Kapcsolatot,kissé bonyolult az ügyem de én úgy érzem igazam van!! Mellrákom volt,2008.-ban.2011-ben kértem mellhelyre állítást,amit meg is csináltak,az Orvos aki a műtétemet vállalta el mondtam az előzményeket, és azt,hogy sugár kezelést kaptam a mellemre,azt monda semmi gond! Azt ajánlotta mind kettőbe implantátumot helyez,ez a legegyszerűbb én mint naiv és hozzá nem értő bele egyeztem.1.napos műtét volt szinte az utcáról estem be a műtőbe! Amikor magamhoz tértem rögtön szóltam Neki,hogy az egyik mellem jóval nagyobb mint a másik,erre az volt a válasza mindennap masszírozzam és 1/2.-alatt majd helyre áll!Másnap haza engedett én vidéki vagyok és Bp.-ten maradta az unoka öcsémnél aki értem jött a kórházba Ő is rögtön azt kérdezte miért nagyobb az egyik mellem,de ha csak ez lett volna a legkevesebb sajnos trómbozíst kaptam, 1/2.-re be tokosodott! Rendszeresen jártam hozzá,varrat szedés fájdalom stb. Amikor már elegem lett megkerestem az Osztály Főorvosát és nem mondtam el neki azt hogy engem hol és ki műtőt,csak kértem a véleményét akkor Ő azt mondta ha Ő műtőt volna akkor nem ezt az eljárást választotta volna,én naív akkor el mondtam azt,hogy a kollégája végezte ezt a műtétet és máris fordult a kocka,rögtön másként vélekedett :( Helyre hozzák,ki kellet venni a mellemből az implantátumot és majd 2.-naponta jártam kötözésre !! Ezt csak felületesen írtam le közbe be pereltem a az Orvost,folyik a perem lassan 3.dik éve most kaptam ugyan attól az orvostól szakvéleményt aki megvizsgált mint orvosszakértő és többszöri felszólításra és büntetésre el küldött több szakvéleményt amire az Ügyvédnőm azt mondta ezt már meghaladja az Ő tudását és keresek másik ügyvédet!!! Nagyon hálás lennék Önnek ha segítene,sajnos újra daganatos lettem és műtétem volt nyirokcsomórák!! Nem tudok kihez fordulni az Igazamért!! Köszönettel,és Tisztelettel. Zorger Zsuzsanna

Új hozzászólás küldés

*
Neved
*
Üzeneted
15000 karaktert írhatsz még
Kép
(.jpg, .gif, .png formátum)
Küldés
Tuti menü