Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
részletek »

Orvosi műhiba fórum előzmények - Dr. Petrássy Miklós ügyvéd [74939]

Írd le véleményed, tapasztalataid a(z) Orvosi műhiba fórumon. Kérdezz bátran másoktól! Kellemes fórumozást kívánunk!

Fórum

Itt vagy: orvosi-muhiba.tlap.hu » Orvosi műhiba fórum » Előzmények
Keresett kifejezés
Keresés
Dr. Petrássy Miklós ügyvéd - Előzmények2016.01.30. 13:52 | Válaszolok | #74939
Dr. Petrássy Miklós ügyvéd

Tisztelt Schiller Rita Asszony !

Az orvosi műhiba tlap fóruma orvosi műhiba tárgyban történő nyilvános kommunikáció céljára lett létrehozva a feltételezetten orvosi műhiba elszenvedői ill. hozzátartozóik között. Ennek ellenére a tárgyban hozzám intézett kérdésekre is válaszolni szoktam. Az Ön kérdése azonban nem orvosi műhiba tárgyú. Javaslom, a kérdésével keresse meg a kezelőorvost, vagy forduljon orvos válaszol jellegű internetes portálon keresztül anaestheiológus orvoshoz.

Üdvözlettel: dr. Petrássy Miklós ügyvéd, belgyógyász szakorvos

Schiller Rita2016.01.16. 06:40 | Válaszolok | #74931
Schiller Rita

Tisztelt Ügyvéd Úr!

Én csak kérdezni szeretnék.Az édes anyámat 2015 májusában műtötték,63 éves erős cukor beteg szív betegsége is van stb.Tavaly méh eltávolítása volt mert olyan szinten le szált a méhe hogy a hüvelyén szinte ki jött.Elméletileg a húgy hólyagját is műtötték mert mert az is meg süllyedt.A kérdésem az lenne hogy érezhette a műtétet amiröl iszonyatos fájdalomról számmólt be mert altatni nem merték de a gerincébe be adni nem tudták az érzéstelenitőt mondván hogy a csigolyái össze vannak csúszva.Így gyenge bódításban csinálták végig a műtétet helyi érzéstelenítéssel ami el mondása alapján úgy érezte bele hal a fájdalomba.Most megint műteni kell mivel a húgyhólyag sülyedést nem csinálták meg.A kérdésem újra át kell neki élni ezt a fájdalmat?Nincsen erre meg felelő érzéstelenítö?A mütét közben az orvosa végig arra kérte hogy bitja ki már nem sok van hátra másfél órás mütét volt.Szerintem ez embertelen hogy az embert így műtik meg.

Új hozzászólás küldés

*
Neved
*
Üzeneted
15000 karaktert írhatsz még
Kép
(.jpg, .gif, .png formátum)
Küldés
Tuti menü